HAKKIMIZDA

Sweetco, hayatınıza, yaşam ve çalışma alanlarınıza, modern, sade dokunuşlarla renk katmak amacıyla, 2016 yılında kurulmuş bir tasarım fabrikasıdır.

Her gün yenilenen poster tasarımları, çeşitli dekorasyon aksesuarları satışını yapan firmamız, 2018 yılında kendi kalıpları ile Metal çerçeve profillerinin üretimine başlamış, uzun çalışmalar sonucu, özel işlemlerden geçirerek benzersiz ürünler elde etmeyi başarmıştır.

2021 yılında ise görülen ihtiyaç üzerine, Özel Ahşap çerçevelerin üretimine başlamıştır. %100 el yapımı olan çerçevelerimiz, büyük ilgili görmekle birlikte, bu konuda sürekli bir Ar-Ge çalışması içindeyiz.

Tüm ürünlerimizi, hafif ve geri dönüştürülebilir malzemelerden üretmeye çalışıyoruz. Kullandığımız tüm renklendirme elemanlarını su bazlı ve çevre dostu ürünlerden seçiyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne, yurtiçi ve yurtdışında onbinlerce tekil kullanıcının yanı sıra, bir çok otel, ofis, mağaza ve mimari projeye katkı sağlıyoruz. Aynı zamanda üretim ve entegre lojistik sistemimiz ile e-ihracat yapmak isteyen işletmelere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Hedefimiz, baktıkça huzur dolacağınız, göz ucuyla dokunsanız bile içinize bir nebze kaygısız mutluluk doldurabilecek tasarımlar, konumu, ebatı, ederi ne olursa olsun önemsemeden size kendinizi özel ve huzurlu hissettirecek mekanlar hazırlamak.

Bir gün mutlaka bir yerde buluşmak üzere…
Saygılarımızla