KARGO VE TESLİMAT

Hafta içi verilen siparişler, 2-5 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edildiği günün akşamı saat 18:00 dan sonra sırayla sistemde kayıtlı email adresinize ve cep telefonu numaranıza kargo takip numaranız bilgilendirme mesajı olarak gönderilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü işleme alınır.Resmi tatillerde verilen siparişler resmi tatilin bitişini takiben (idari izinler dahil) ilk iş günü işleme alınır. Doğal afet, savaş, yangın, terör, vb. durumlarda teslimat süresi değişkendir.

Siparişleriniz MNG KARGO firması ile anlaşmalı olarak gönderilir.

2000TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz olup altında kalan siparişler için kargo bedeli MNG KARGO 65 TL’dir. Alınan ücret kargo bedeli olmayıp, sadece kargo katılım payıdır. İade vb durumlarda kargo firmasının faturalandırdığı gerçek tutar üzerinden işlem sağlanır.

Toptan siparişlerin kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürünlere hediye paketi yapılamamaktadır. Hassas ürünler olduğu için paketlemede endüstriyel ürünler kullanılmaktadır.

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Hasar olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturmanız ve bizi durumdan haberdar etmeniz gerekmektedir.

Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir.Bu durumda siparişiniz size karşı ödemeli olarak tekrar yönlendirilir.

Eğer siparişinizin teslim edilmesi kargoya verildikten sonra 5 iş gününden fazla sürerse, info@sweetco.com.tr adresinden, canlı destekten ve ya iletişim numaralarımızdan sipariş numaranızı bildirerek bilgi alabilirsiniz.