fbpx

Çizgi Sanatı ile Uyumlu, Sade ve Zamansız Olun

Çizgi sanatı bu senenin en trendleri arasında olmaya devam ediyor, basit çizgiler ile alışılmışın dışına çıkarak fark yaratan bu akım ile harika mekanlar elde edebilirsiniz. Tek renk tonsürtonu ile evinize hoş ve sıcak bir dokunuş katabilir, duvarları en sevdiğiniz sanat baskılarıyla süsleyebilirsiniz.

20.yüzyılın en önemli ressamlarından Fransız sanatçı Henri Matisse’ den esinlenen bu sanat baskıları modern sanatın tanımlanmasına yardımcı oluyor. Matisse’ nin yakaladığı sanat akımının ilkeleri denge, saflık ve dinginlik üzerine kurulmuştur ve bu tarzı sevenler iyi bilirler ki bir şeyin güzel olması için dolu veya karmaşık olmasına gerek yoktur. Göz yormayacak ve size kendinizi en iyi hissettirecek olan görseli bulun ve evinizin kalbine yerleştirin. Bu hayat kalitenizi yükseltirken yaptığınız doğru seçim yaşam alanınızda daha çok zaman geçirmenizi ve keyif almanızı sağlayacaktır.

Evinizdeki eşyaların da bu denge ile uyumlu olmasını istiyorsanız ahşap mobilyalar, etnik kilim, etnik yastık kılıfları ve mekanın enerjisini yükseltecek canlı bitkilerden yararlanabilirsiniz.  En önemlisi, dokusu sizi iyi hissettiren objeler seçin, ahşabın sıcaklığı, mermerin pürüzsüzlüğü gibi. Kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız ev dekorasyonunuzda ona yönelmelisiniz.

Ve bizlerde çağdaş bir tasarım ile sıradan olmak istemeyen herkese bu sanatı sunuyoruz. Şimdi kendimizi huzursuz hissettiğimiz eve kapandığımız bu günlerde duvarlarınıza şöyle bir bakın ve seçim yapmaya başlayın bunu yapacak ilhamı kendinizde bulacaksınız.

Sevgi ve sağlıkla kalın…